Píšou o mně

Články a rozhovory

 • Křeslo pro rodiče: Jan Tichý
  Škola Vela, 29. listopadu 2019
  „Vela je otevřená škola a tak rodiče našich dětí mají možnost nahlédnout do skupin a zúčastnit se běžného dne ve škole v rámci tzv. Otevřených tříd. V rámci letošního prvního termínu jsme posadili tatínka Jana Tichého do Křesla pro rodiče.”
 • Jan Tichý: Dlouhodobá ziskovost stojí a padá s vracejícími se zákazníky
  Lupa.cz, 21. října 2019
  „Pokud dnes nabírám zákazníky, kteří mi mají postupně vydělat na opakovaných objednávkách až třeba během příštího roku či dvou let, tak nemůžu řídit kampaně výkonnostně. Najednou jsou v analytice důležité úplně jiné věci.
 • Jan Tichý: Co se změní, když freelancer založí vlastní agenturu?
  Video rozhovor, Mladý podnikatel, 2. dubna 2019
  „O založení vlastní agentury přemýšlí nejeden freelancer. Jenomže, co se potom změní a jak se podnikání na volné noze liší od budování firmy? O tom jsem si povídal s Janem Tichým.
 • Jan Tichý: Máme jablečnou domácnost
  Ekonom, 11. října 2018
  „Nemá chytré hodinky ani poslední verzi mobilu a jeho notebook je pět let starý. ‚Téměř vše, co v životě skutečně potřebuji, už bylo dávno vynalezeno a vyrobeno,‘ říká Jan Tichý, který má na starosti rozvoj produktů, znalostí a služeb v digitální agentuře Taste.
 • Jan Tichý: Co a jak by měly e-shopy měřit a vyhodnocovat?
  Video rozhovor, Mladý podnikatel, 16. března 2016
  Nebojte se. Nebudeme se topit v číslech. Naopak. Díky tomuto rozhovoru pochopíte, jak nad analytikou přemýšlet, jak se dostat k potřebným datům a co je vlastně na analytice krásné.
 • Jan Tichý: Zavřete oči, WordPress přichází
  WordCamp Prague, 10. února 2016
  „Pokud se řekne datová analytika, tak se mnohým z nás vybaví jméno Jan Tichý a jeho agentura Medio Interactive. Honza si nenechal ujít příležitost podělit se o své zkušenosti na WordCampu a našel si i čas na zodpovězení několika otázek.“
 • GUG.tv #5: Jan Tichý
  Video rozhovor, Google User Group, 21. února 2011

Ohlasy ze školení

Reportáže z konferencí