Tři videa

Milý deníčku, svůj blog jsem si založil kvůli řetězovkám. Je to rozhodně tak. Stál jsem za plotem, opuštěný a osamocený, a záviděl ostatním dětem, že si spolu můžou hrát. Že mají své blogísky, kde si blbnou, dovádějí a posílají štafety. Smutný příběh, ovšem s veselým koncem. Už jsem velký kluk. Mám také svůj blogís a dorazil ke mně další virálek. Dnes je šťastný den.

Kolík připutoval z reinkarnovaného blogu „Honzy Vetyšky“:http://blog.vetyska.cz/internet/zly-tomas-krause-bombacz/, svou virálně-marketingovou startovní metu má ovšem na „Bombablogu“:http://blog.bomba.cz/2008/06/tri-bomba-videa/. Pravidla káží ukázat tři videa, která jsou pro mě něčím „nej“, a poslat štafetu dalším třem lidem. Tak jdeme na to.

==== Arnoštkova diskotéka

Jedinečná scéna z jedinečného filmu Kouř. Shodou okolností jsme zrovna dneska na obědě narazili na to, že jsem to vlastně nikdy neviděl celé v kuse. To je rozhodně nutné hned napravit!

==== Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM

Notoricky známá záležitost z pořadu Na stojáka. Nechme zdrženlivost stranou, Tomáš Matonoha mi zde často mluví z duše.

==== Don’t eat the yellow snow

Jedna z nejlepších věcí od mého nejoblíbenějšího muzikanta, od Franka Zappy. A tuhle radu si opravdu zapamatujte – nikdy nejezte počůraný sníh!

==== Hopla do Jyxa

Všechny tři navazující štafety posílám jako úlitbu do Jyxa, kde mám toho času ustájené dva „chobotnatce“:http://jyxo.blog.cz/0806/na-jyxo-zautocilo-stado-slonu, na které se už moc těším. Konkrétně „Finwemu“:http://weblog.finwe.info/, „Paulmanovi“:http://paulmanuv.blog.cz/ a „Honzovi“:http://explain.blog.cz/. Enjoy.

4 odpovědi na “Tři videa”

  1. Díky za videa. Kouř mohu jen doporučit, patří mezi mých 5 nejoblíbenějších českých porevolučních filmů. Vcelku je myslím ještě účinnější než v podobě vybraných klipů.

  2. Teď se bude zdát, že to máme v rodině, ale nemůžu se ubránit, abych se s tím Kouřem nepřidal. Viděl jsem ho asi pětkrát, z toho dvakrát v letním kině na Střeleckém ostrově. Čadíkovi jsou Vorlovi kamarádi a asi ten film mají taky rádi, tak s ním dost často zahajují (zahajovali?) sezónu. Vřele to doporučuju, má to neopakovatelnou atmosféru.

    Šéf to ví, šéfa šéf to ví… 🙂 Asi půjdu zase do kina.

  3. Otevřený dopis KSČM 🙂 Jednoznačně nejlepší vystoupení, jaké v Na Stojáka zatím bylo.

Komentáře jsou uzavřeny.