Tři videa

Milý deníčku, svůj blog jsem si založil kvůli řetězovkám. Je to rozhodně tak. Stál jsem za plotem, opuštěný a osamocený, a záviděl ostatním dětem, že si spolu můžou hrát. Že mají své blogísky, kde si blbnou, dovádějí a posílají štafety. Smutný příběh, ovšem s veselým koncem. Už jsem velký kluk. Mám také svůj blogís a dorazil ke mně další virálek. Dnes je šťastný den.

Kolík připutoval z reinkarnovaného blogu Honzy Vetyšky, svou virálně-marketingovou startovní metu má ovšem na Bombablogu. Pravidla káží ukázat tři videa, která jsou pro mě něčím „nej“, a poslat štafetu dalším třem lidem. Tak jdeme na to.

Arnoštkova diskotéka

Jedinečná scéna z jedinečného filmu Kouř. Shodou okolností jsme zrovna dneska na obědě narazili na to, že jsem to vlastně nikdy neviděl celé v kuse. To je rozhodně nutné hned napravit!

Otevřený dopis poslaneckému klubu KSČM

Notoricky známá záležitost z pořadu Na stojáka. Nechme zdrženlivost stranou, Tomáš Matonoha mi zde často mluví z duše.

Don't eat the yellow snow

Jedna z nejlepších věcí od mého nejoblíbenějšího muzikanta, od Franka Zappy. A tuhle radu si opravdu zapamatujte – nikdy nejezte počůraný sníh!

Hopla do Jyxa

Všechny tři navazující štafety posílám jako úlitbu do Jyxa, kde mám toho času ustájené dva chobotnatce, na které se už moc těším. Konkrétně Finwemu, Paulmanovi a Honzovi. Enjoy.

4 thoughts on “Tři videa

 1. jilm

  Díky za videa. Kouř mohu jen doporučit, patří mezi mých 5 nejoblíbenějších českých porevolučních filmů. Vcelku je myslím ještě účinnější než v podobě vybraných klipů.

 2. Marek Antoš

  Teď se bude zdát, že to máme v rodině, ale nemůžu se ubránit, abych se s tím Kouřem nepřidal. Viděl jsem ho asi pětkrát, z toho dvakrát v letním kině na Střeleckém ostrově. Čadíkovi jsou Vorlovi kamarádi a asi ten film mají taky rádi, tak s ním dost často zahajují (zahajovali?) sezónu. Vřele to doporučuju, má to neopakovatelnou atmosféru.

  Šéf to ví, šéfa šéf to ví… :-) Asi půjdu zase do kina.

 3. T

  Otevřený dopis KSČM :-) Jednoznačně nejlepší vystoupení, jaké v Na Stojáka zatím bylo.

Komentáře nejsou povoleny.